“GËZUAR DITËLINDJEN NË PARAJSË”/ Arilena Ara bën dedikim prekës për babain e ndjerë: Kurrë s’do të ndahem… – AlpeGossip
“GËZUAR DITËLINDJEN NË PARAJSË”/ Arilena Ara bën dedikim prekës për babain e ndjerë: Kurrë s’do të ndahem…

“GËZUAR DITËLINDJEN NË PARAJSË”/ Arilena Ara bën dedikim prekës për babain e ndjerë: Kurrë s’do të ndahem…

Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka bërë një dedikim prekës për babain e saj të ndjerë me rastin e ditëlindjes.

Ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria ku shkruan fjalë të ndjera për të atin, të cilit i thotë se nuk do ta harrojë kurrë.

“Kurrë s’do të ndahem nga ti babi, dhe të dua shumë”,-shkruhet në letrën e shkruar vite më parë nga Arilena, kohë kur ajo ishte një fëmijë.

Krahas kësaj fotoje ajo ka shkruar dhe një urim për të: “Gëzuar ditëlindjen në parajsë babi!”.

Screenshot_7.jpg