DEL NË MBROTJE TË ALKETËS/ Kelvi Kadilli bën deklaratën e fortë: Motrat Vjollca nuk janë prezantuese për mua – AlpeGossip
DEL NË MBROTJE TË ALKETËS/ Kelvi Kadilli bën deklaratën e fortë: Motrat Vjollca nuk janë prezantuese për mua

DEL NË MBROTJE TË ALKETËS/ Kelvi Kadilli bën deklaratën e fortë: Motrat Vjollca nuk janë prezantuese për mua

I ftuar në emisionin “ThumbOn” në RTV Ora ka qenë i ftuar prezantuesi i njohur Kelvi Kadilli.

I pyetur nga Fatma dhe Aulona se çfarë mendon për sherrin mes Alketa Vjesiut, Xhemit dhe motrave Vjollca, ai shprehet se është pro Alketës dhe se Marina dhe Luana Vjollca nuk janë fare prezantuese për të.

“Motrat Vjollca nuk i kam konsideruar asnjëherë. Me Xhemin nuk kam asgjë, e kam xhan kurse motrat Vjollca nuk janë prezantuese, as njëra as tjetra. Luana është e lezeçme, gocë simpatike, nuk ka ndonjë aftësi marramendëse për të bërë prezantim, e ka mësuar gjatë rrugës. Asnjëherë nuk është mbajtur si një prezantuese e mirë shqiptare. Luana është një ikonë dhe nuk ka si ajo në Shqipëri. Është e zgjuar dhe puntore, ambicioze dhe bën çdo gjë vetë dhe nuk ja hedhim poshtë. Ndërsa Marina ka bërë pushime, tani në Klanifornia nuk më pëlqen kur fillon ulëret me të madhe atje. Tani të dalë Marina dhe të flasë keq për Alketën, të lutemmm”, shprehet Kelvi.