KRESHNIK SPAHIUT I BËJNË GJËMËN/ Ja çfarë i ka ndodhur me llogarinë e Facebook (FOTO) – AlpeGossip
KRESHNIK SPAHIUT I BËJNË GJËMËN/ Ja çfarë i ka ndodhur me llogarinë e Facebook (FOTO)

KRESHNIK SPAHIUT I BËJNË GJËMËN/ Ja çfarë i ka ndodhur me llogarinë e Facebook (FOTO)

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka rënë pre e hakerave.

Lajmin e bën me dije vetë Spahiu, ku shprehet se e kanë hakuar dhe për këtë arsye ka mbyllur faqen e tij në Facebook.

“Dje më kanë hakuar profilin privat me miq në Facebook dhe për këtë arsye faqja dhe messenger janë mbyllur. Shpresojmë që mos ma sulmojnë edhe këtu në Fan Page”