NGJYRA TË NDEZURA DHE XHINSE TË SHKURTRA/ Si u veshën moderatoret bukuroshe gjatë javës (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA TË NDEZURA DHE XHINSE TË SHKURTRA/ Si u veshën moderatoret bukuroshe gjatë javës (FOTO)

NGJYRA TË NDEZURA DHE XHINSE TË SHKURTRA/ Si u veshën moderatoret bukuroshe gjatë javës (FOTO)

Këtë javë që po lëmë pas sërish kemi parë të mzitorëojnë ngjyrat.

Efekti sigurisht është i temperaturave të cilat ndryshojnë edhe stilin në veshjet e moderatoreve.

Kemi parë ngjyra të ndezura si roza e portokallia, e bardha që nuk mungon asnjëherë por edhe pantallona të shkurta me të cilat guxoi moderatoja e njohur Alekta Vejsiu.

Në fotot e mëposhtëme do të shihni moderatoret e veshur më bukur të javës, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al:

/AlpeNews.al