NË NJË UDHËTIM ROMANTIK/ Fatma dhe Alfio kalojnë fundjavën bashkë dhe duken super të lumtur (FOTO) – AlpeGossip
NË NJË UDHËTIM ROMANTIK/ Fatma dhe Alfio kalojnë fundjavën bashkë dhe duken super të lumtur (FOTO)

NË NJË UDHËTIM ROMANTIK/ Fatma dhe Alfio kalojnë fundjavën bashkë dhe duken super të lumtur (FOTO)

Fatma dhe Alfio janë një ndër çiftet më të dashura të showbizit. Dyshja vetëm pak ditë më parë na zbuluan se shumë shpejt do të shtohen. Përmes një fotoje të ëmbël, ata zbuluar se po presin një fëmijë.

Ditën e sotme ata të dy e kanë shfrytëzuar për të udhëtuar së bashku. Nga fotot e postuara nga Fatma, dyshja na kanë zbuluar destinacionin e fundjavës. Çifti i njohur ka udhëtuar drejt Shkodrës dhe Malësisë së madhe, nga ku na kënaqën me fotot që kanë publikuar.

Nën shoqërinë e njëri tjetrit, ata duket se po kalojnë një kohë të bukur dhe me shumë diell. Dyshja kanë zgjedhur të postojnë foto të vendit ku po pushojnë por edhe një foto së bashku, ku vihet re edhe barku i rrumbullakosur i Fatmës. Dhe duken kaq të lumtur të dy.