DASMA E VITIT/ Çdo gjë u komentua por ky detaj ju shpëtoi në dasmën e Sarës dhe Ledionit (FOTO) – AlpeGossip
DASMA E VITIT/ Çdo gjë u komentua por ky detaj ju shpëtoi në dasmën e Sarës dhe Ledionit (FOTO)

DASMA E VITIT/ Çdo gjë u komentua por ky detaj ju shpëtoi në dasmën e Sarës dhe Ledionit (FOTO)

Dasma e trashëgimtares së ‘Top Media’ Sara Hoxha me prezantuesin Ledion Liço e mbajtur në Como të Italisë, bëri bashkë shumë nga personazhet e njohur të ekranit, pavarësisht logos së televizioneve ku ata punojnë.

Kjo dasmë ka qenë një nga eventet më të rëndësishme në këto muaj të nxehtë vere, e cila tërhoqi vëmendjen e medias dhe të publikut i cili pati shumë kuriozitet për të gjitha detajet e ceremonisë.

E konceptuar si një ceremoni private, ne arritëm të shihnim Sarën nuse, Ledionin dhëndër apo dukjen e shumë prej të ftuarve ‘VIP’.

Një detaj që ka kaluar pa u vënë re ishte pikërisht pamja e dhëndrit i cili dukej në super formë, dhe me më pak kilogramë.Kujtojmë se prej disa kohësh Liço është shkëputur nga rrjetet sociale për t’ju përkushtuar totalisht përgatitjeve të dasmës. Me siguri stresi i martesës e ka dobësuar prezantuesin.