FESTA KTHEHET NË TRAGJEDI/ Babagjyshi rrëzohet në dysheme dhe vdes (VIDEO) - AlpeGossip
FESTA KTHEHET NË TRAGJEDI/ Babagjyshi rrëzohet në dysheme dhe vdes (VIDEO)

FESTA KTHEHET NË TRAGJEDI/ Babagjyshi rrëzohet në dysheme dhe vdes (VIDEO)

Ky është momenti kur festa kthehet në një tragjedi.

Teksa fëmijët festonin në qytetin rus Kemerovo me babagjyshin e Vitit të Ri ky i fundit ka ndërruar jetë gjatë festës.

Gjatë një fjalimi të mbajtur në kopshtin “Tavosock”, një burrë ndjeu dhimbje të mëdha në gjoks dhe në një moment në prezencë të fëmijëve u rrëzua në dysheme pavetëdije.

Edhe pse e dërguan me urgjencë në spital pensionisti 67-vjeç ka ndërruar jetë në spital.