SHKOJNË ME ÇDO LLOJ XHINSESH/ Këto janë 5 bluzat që ju duhen – AlpeGossip
SHKOJNË ME ÇDO LLOJ XHINSESH/ Këto janë 5 bluzat që ju duhen

SHKOJNË ME ÇDO LLOJ XHINSESH/ Këto janë 5 bluzat që ju duhen

Një bluzë e këndshme dhe nja palë xhinse do t’ju kursenin shumë kohë, energji dhe para. Nëse tregoheni të zgjuara dhe investoni në xhinse që ju shkojnë, problemi i vetëm mbeten këmishat/bluzat. E dimë të gjithë që tani në verë duhen pafund, por për t’ju ardhur në ndihmë kini parasysh të blini ~të duhurat~ për këtë sezon. Të gjitha kanë diçka të përbashkët. Duken mrekulli me xhinse!

1. E zezë dhe me detaje

5 lloje bluzash që shkojnë me çdo lloj xhinsesh

Sa e thjeshtë aq edhe interesante. Visheni me çdo lloj xhinsi, do të duket njësoj bukur!

5 lloje bluzash që shkojnë me çdo lloj xhinsesh

2. Këmishat saten

S’dalin kurrë nga moda. Nëse doni diçka midis elegantes dhe stilit casual, kombinimi i kësaj këmishe me xhinse blu është perfekt!

5 lloje bluzash që shkojnë me çdo lloj xhinsesh

3. Detaji i rrudhave në bluzë/këmishë

E thjeshtë, por elegante në të njëjtën kohë

5 lloje bluzash që shkojnë me çdo lloj xhinsesh

4. Crop top që ngjallin ndjesi pushimesh

5 lloje bluzash që shkojnë me çdo lloj xhinsesh

Mëngët e hapura, ngjyra të ndezura dhe pak bark i zbuluar!

5 lloje bluzash që shkojnë me çdo lloj xhinsesh

5. Bluzat me detaje prerjesh

5 lloje bluzash që shkojnë me çdo lloj xhinsesh

Kjo lloj bluzeje ka qenë kryefjala e këtij sezoni. Prerjet e veçanta e bëjnë shumë herë me chic pamjen edhe nëse mbani veshur thjesht një palë xhinse.

5 lloje bluzash që shkojnë me çdo lloj xhinsesh

Burimi: Who What Wear