Një mami sexy… Zaimina Vasjari është shfaqur në super formë (FOTO) – AlpeGossip
Një mami sexy… Zaimina Vasjari është shfaqur në super formë (FOTO)

Një mami sexy… Zaimina Vasjari është shfaqur në super formë (FOTO)

Askush nuk mund ta besojë se ajo ka sjellë në jetë një bebe para dy muajsh.
Këngëtarja Zaimina Vasjari është shfaqur këtë të premte ne super formë.

Klohe dje ka vfestuar dy muaj në këtë jetë dhe Zaimina duket si modele.

Ajo ka ndarë një foto dhe tregon se ska më mirë se sa të nisësh ditën me një biskotë. Me siguri nuk kini parë më parë një mami kaq sexy

 

Better start the day with a 🍪.

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on