Filloni të kërceni sepse Rita Ora dhe Bebe Rexha sapo publikuan këngën e tyre të parë (VIDEO) – AlpeGossip
Filloni të kërceni sepse Rita Ora dhe Bebe Rexha sapo publikuan këngën e tyre të parë (VIDEO)

Filloni të kërceni sepse Rita Ora dhe Bebe Rexha sapo publikuan këngën e tyre të parë (VIDEO)

Prej disa kohësh po përflitet për një bashkëpunim mes dy shqiptareve të famshme dhe më në fund Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë sjellë projektin e tyre të përbashkët.

Kënga u kushtohet femrave dhe nuk është shoqëruar me videoklip për momentin.

Gjithashtu në bashkëpunim kanë marrë pjesë Cardi B dhe Charli XCX.

Pasi kënga u publikua në Youtube, Rita falenderoi me një postim në Instagram të gjithë bashkëpunëtorët dhe tha se ndihej krenare për këtë projekt muzikor.

Edhe Bebe është ndjerë e kënaqur me këngën dhe ka premtuar të tjera gjatë këtij viti.