“JANË TË PANDASHËM”/ Fero dhe e dashura e tij modele kapen “mat” në aeroportin e Zvicrës (FOTO) – AlpeGossip
“JANË TË PANDASHËM”/ Fero dhe e dashura e tij modele kapen “mat” në aeroportin e Zvicrës (FOTO)

“JANË TË PANDASHËM”/ Fero dhe e dashura e tij modele kapen “mat” në aeroportin e Zvicrës (FOTO)

Ata të dy janë të pandarë dhe kjo foto e dëshmon më së miri. Ndërsa reperi Fero ndodhet në Zvicër për koncertin e tij në një nga klubet e natës, duket se shoqërohet nga e dashura e tij modele, Arbenita Ismajli.

Lidhja e tyre u zbulua në tetor të 2018-s dhe çifti e konfirmoi përmes komenteve në postimet e publikuara në rrjetet sociale.

Në foton e publikuar nga “prive”, çifti dallohet bashkë në aeroport, ndërsa duket se po prisnin fluturimin e tyre.

Me të njëjtën veshje, Fero më pas publikoi një foto në Instagram-in e tij.