THUMBON KEQ ALESIA BAMIN/ Modelja shqiptare: Është kota biskota (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
THUMBON KEQ ALESIA BAMIN/ Modelja shqiptare: Është kota biskota (FOTO+VIDEO)

THUMBON KEQ ALESIA BAMIN/ Modelja shqiptare: Është kota biskota (FOTO+VIDEO)

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Niki Delijorgji ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në “Shiko kush luan”. Ajo u bë pjesë e sfidave të ndryshme, ku rrëfeu shumë të pathëna.

Niki u pyet se cila nga modelet shqiptare është më e mira sipas saj dhe cilën do ta cilësonte si “kota biskota”.

Modelja nuk ngurroi të thoshte dy emra. Ajo zgjodhi Emina Cunmulajn si modelen më të mirë dhe Alesia Bamin si “kota biskota”.