“TEK TI E KAM GJETUR…”/ Tani e ka radhën Eni. Këngëtarja shkruan fjalët më romantike për partnerin e saj (FOTO) – AlpeGossip
“TEK TI E KAM GJETUR…”/ Tani e ka radhën Eni. Këngëtarja shkruan fjalët më romantike për partnerin e saj (FOTO)

“TEK TI E KAM GJETUR…”/ Tani e ka radhën Eni. Këngëtarja shkruan fjalët më romantike për partnerin e saj (FOTO)

Ditën e sotme këngëtari i njohur Genc Prelvukaj feston ditën e lindjes. Disa ditë më parë ishte Eni ajo që festoi dhe Genci zgjodhi t’i shkruante fjalët më romantike, ndërsa sot e ka radhën këngëtarja. Ajo ka zgjedhur një foto ku shfaqet pranë partnerit dhe shkruan: “Tek ti kam gjetur partnerin perfekt, shokun më të mirë dhe dashurinë më të ëmbël që dikush mund të ketë përjetuar! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”. Me sa duket çifti po kalon ditët më të bukura dhe kjo duket lehtë në fjalët romantike që zgjedhin për njëri-tjetrin.