E PAPRITUR! Stresi befason me fjalët e tij për reperët e “PINT” (VIDEO) – AlpeGossip
E PAPRITUR! Stresi befason me fjalët e tij për reperët e “PINT” (VIDEO)

E PAPRITUR! Stresi befason me fjalët e tij për reperët e “PINT” (VIDEO)

Dihet tashmë që mes shumicës së artistëve të skenës sonë nuk janë raportet shumë të mira.

E kjo ndodh më shpesh tek rep-artistët.

Edhe Stresi me disa prej tyre nuk i ka punët mirë, e raporti më i përforlur është mes tij me MC Kreshën dhe Lyrical Son.

Pavarësisht kësaj, reperi nga Shqipëria në intervistën e dhënë për emisionin “Seven Bizz” nuk i kurseu fjalët për muzikën që ata bëjnë.

Ai foli më shumë për këtë dyshe shumë të dashur për publikun, që mund ta ndiqni videon më poshtë: