Shikoni sa kushtojnë këto pantallona të Alketa Vejsiut! Epo ka punuar për këto ditë… – AlpeGossip
Shikoni sa kushtojnë këto pantallona të Alketa Vejsiut! Epo ka punuar për këto ditë…

Shikoni sa kushtojnë këto pantallona të Alketa Vejsiut! Epo ka punuar për këto ditë…

Është një nga moderatoret më të dashura në vendin tonë dhe më të njohura.
Pas përfundimit të “C’est La Vie” moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar në rrjete sociale foto të ndryshme ku ka treguar se aktualisht me pushime në Miami, ndërkohë që po përgatitet për të nisur programet e saj të reja.

Megjithatë, një detaj që ka rënë në sy të faqeve të Instagram është sesa kushtojnë një palë pantallona të Vejsiut. Ato janë të firmës Alexander Mc Quinn dhe arrijnë në vlerën 560 euro.