TË VESHURA ME PINK/ Zaimina Vasjari poston foton “e ëmbël” me vajzën – AlpeGossip
TË VESHURA ME PINK/ Zaimina Vasjari poston foton “e ëmbël”  me vajzën

TË VESHURA ME PINK/ Zaimina Vasjari poston foton “e ëmbël” me vajzën

Një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Zaimina Vasjari para pak kohësh u bë nënë për herë të parë.

Ajo  është munduar ta mbajë larg vëmendjes mediatike vogëlushen e saj, por  kohët e fundit ajo është dorëzuar dhe publikon shpesh foto me Khloen .

Këngëtarja ka postuar një foto me vajzën në krahë , të veshura si princesha me fustan ngjyrë pink  Zaimina dhe Khloe na mahnitën.