Fansja i publikon FOTON e rrallë kur ishte velinë, Luana Vjollca i jep… – AlpeGossip
Fansja i publikon FOTON e rrallë kur ishte velinë, Luana Vjollca i jep…

Fansja i publikon FOTON e rrallë kur ishte velinë, Luana Vjollca i jep…

Luana Vjollca kohët e fundit është bërë nostalgjike duke postuar foto nga fëmijëria e saj. Por edhe ajo na ka kujtuar kohën e saj kur ishte e vogël, pasi ishin fansat e saj ‘LuanaTor’-sat ata që vazhdimisht bëjnë kolazhe sesi ishte edhe sesi është. Së fundmi një nga fanset e saj ka publikuar një foto ku shihet Luana në kohën kur ishte velinë, një vajzë seksi dhe brune ndryshe nga sot ku shihet të jetë një bionde HOT. Të gjithë menduam se Luana nuk do donte ta shihte atë foto, por moderatorja tregon krejt të kundertën, duke i dhënë ‘like’ fotos. Vitet kalojnë por edhe në atë kohë ka patur shumë fansa ku të shumtit kanë qenë dhe janë meshkuj.