ME DY BJONDE NË MOTOR UJI/ Stresi fotografohet në moment të papërshtatshëm, çfarë do të mendojë Keisi? – AlpeGossip
ME DY BJONDE NË MOTOR UJI/ Stresi fotografohet në moment të papërshtatshëm, çfarë do të mendojë Keisi?

ME DY BJONDE NË MOTOR UJI/ Stresi fotografohet në moment të papërshtatshëm, çfarë do të mendojë Keisi?

Jeta private e reperit Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi për shkak të ndarjes nga partnerja, Keisi me të cilën ishte prej vitesh në një lidhje e madje vitin e kaluar u kurorëzuan në fejesë.

Pas ndarjes, Keisi u rikthye në SHBA ndërsa Stresi nuk ndalet me projekte të reja. Reperi është filmuar së fundmi me dy bjonde në motorr uji dhe tregon se ka një surprizë.

Bëhet fjalë për një videoklip të ri që Stresi do e sjellë së shpejti dhe i paralajmëron fansat se do të jetë një hit.