E AKUZUAN PËR PHOTOSHOP/ Ronela Hajati ju kundërpërgjigjet duke publikuar foton pa filtër - AlpeGossip
E AKUZUAN PËR PHOTOSHOP/ Ronela Hajati ju kundërpërgjigjet duke publikuar foton pa filtër

E AKUZUAN PËR PHOTOSHOP/ Ronela Hajati ju kundërpërgjigjet duke publikuar foton pa filtër

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar ditë e djeshme dy foto në profilin e saj në ‘Instagram’ që kanë tërhequr vëmendje si shpesh herë. Në njërën prej tyre bukuroshja e ekranit ka lëvizur dorën.

Kaq ka mjaftuar që këngëtares t’i drejtohen komente për mundësinë e përdorimit të photoshopit. Por Ronela ka vendosur të kundërpërgjigjet duke shpjeguar se gjithçka ka bërë në foto është vendosja e një filtri dhe nuk ka photoshop. “Se pse mund ta bëj photoshopin unë në dorë Zoti e di”,-është shprehur më tej Ronela.