PA TË BRENDSHME “TËRBON” LINDA REI/ Trasgjinorja ngre fustanin dhe tregon pjesën intime (FOTO) – AlpeGossip
PA TË BRENDSHME “TËRBON” LINDA REI/  Trasgjinorja ngre fustanin dhe tregon pjesën intime (FOTO)

PA TË BRENDSHME “TËRBON” LINDA REI/ Trasgjinorja ngre fustanin dhe tregon pjesën intime (FOTO)

Linda Rei është një ndër transgjinoret më të njohura shqiptare, e cila është komentuar shumë në media e rrjete sociale.

Linda nuk i ka kursyer fotografitë teksa ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, ajo ka publikuar një imazh shumë provokues ku shfaqet para pasqyrës, ngre fustanin dhe tregon pjesën intime.