“TË PASME BOMBASTIKE”/ Linda Rei publikon foton NUDO mbi krevat – AlpeGossip
“TË PASME BOMBASTIKE”/ Linda Rei publikon foton NUDO mbi krevat

“TË PASME BOMBASTIKE”/ Linda Rei publikon foton NUDO mbi krevat

Linda Rei është një ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë. Trasgjinorja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto dhe video provokuese,të cilat kritikohen gjithmonë nga ndjekësit.

Mesa shohim Linda nuk di të ndalet duke ekspozuar format fizike dhe ditën e sotme ajo ka postuar një foto ku shihet nudo mbi krevat.