NUK I LA VEND IMAGJINATËS/ Linda Rei publikon videon NUDO në dush – AlpeGossip
NUK I LA VEND IMAGJINATËS/ Linda Rei publikon videon NUDO në dush

NUK I LA VEND IMAGJINATËS/ Linda Rei publikon videon NUDO në dush

Pas daljes së saj të parë në publik ku rrëfeu ndërrimin e gjinisë nga femër në mashkull, pushtoi mediat dhe jeta e saj private merr gjithmonë vëmendjen e publikut.

Linda Rei është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë poston foto dhe video provokuese ku ekspozon hapur format e saj trupore. Mirëpo së fundi Linda ka publikuar një video ku shihet nudo në dush.