DITËLINDJET E 5 SHKURTIT/ Kush janë VIP-at që FESTOJNË sot. Nga Cristiano Ronaldo tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 5 SHKURTIT/ Kush janë VIP-at që FESTOJNË sot. Nga Cristiano Ronaldo tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 5 SHKURTIT/ Kush janë VIP-at që FESTOJNË sot. Nga Cristiano Ronaldo tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 5 shkurt  2019: Nëse keni fëmijë,  para jush është një vit në të cilin do të shpenzoni shumë kohë dhe energji në rritjen ose zhvillimin e tyre.

 

 

 

Një vit në të cilin do të keni suksese dhe ngjarje të lumtura por të vështira (sidomos në një nivel personal). Njerëzit që kanë qenë deri tani armiqtë tuaj,  këtë vit do të jenë miqtë tuaj, sepse do të kuptoni se keni pasur një ide të gabuar për njëri-tjetrin.

 Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Cristiano Ronaldo, 33 (Futbollist)

Neymar, 26 (Futbollist)

Carlos Tevez, 34 (Futbollist)

Dallas Lovato, 30 (Aktore)

Adnan Januzaj (Futbollist)

Rodrigo Palacio (Futbollist)

/AlpeNews.al