KUSH JA KA ZBUKURUAR? Arbana e ka nisur ditën më bukur se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
KUSH JA KA ZBUKURUAR? Arbana e ka nisur ditën më bukur se kurrë (FOTO)

KUSH JA KA ZBUKURUAR? Arbana e ka nisur ditën më bukur se kurrë (FOTO)

Moderatorja Arbana Osmani duket se e ka nisur mëngjesin e kësaj të enjte në mënyrën më të mirë të mundshme.
Kështu shkruan edhe në foton e publikuar në rrjete sociale vete moderatorja ku e shohim të buzëqeshur së bashku me mikeshën e saj të ngushtë, moderatoren Xhemi Shehu.

“Ky mëngjes ka nisur në mënyrën më të bukur,”-shkruan Osmani. Dy mikeshat e njohura të ekranit i shohim mjaft në formë dhe të kuruara, dhe mesa duket kanë pirë sëbashku kafen e mëngjesit për të vijuar më pas me aktivitetet e tyre të ditës.

Arbana dhe Xhemi janë dy nga figurat më të njohura dhe të vjetra të Top Channel.