Për të kaluar një ditë veç me të, Iva Alikos i bëjnë OFERTËN e majme! Ja si përgjigjet ajo... (FOTO) - AlpeGossip
Për të kaluar një ditë veç me të, Iva Alikos i bëjnë OFERTËN e majme! Ja si përgjigjet ajo… (FOTO)

Për të kaluar një ditë veç me të, Iva Alikos i bëjnë OFERTËN e majme! Ja si përgjigjet ajo… (FOTO)

“InstaAsk” trendi më i ri i Instagramit duket se na ka pushtuar storyt. Vipat janë fiksuar me këtë trend dhe ditën e sotme në Instagram shohim vetëm foto ku ata i përgjigjjen thuajse çdo pyetje të fansave të tyre. Iva Aliko është njëra prej tyre, ku më shumë se pyetje normale, ka oferta nga më të ndryshmet vetëm për ta takuar një ditë ose për të kaluar një natë me të

Iva Alikos i kanë bërë një ofertë për ti dhuruar një Mercedes vetëm që të jenë një ditë me të.

“Të fali mercedesin të jem nji dit veç me ty”, i shkruan një prej fansave Ivës.

“Nuk e dua”, i kthen përgjigje e prerë Iva. Duket se Iva nuk tundohet nga “Mercedesat”./AlpeNews.al/