MË BUKUR SE VAJZAT/ Shikoni si i ka lyer thonjtë i dashuri i Dua Lipës – AlpeGossip
MË BUKUR SE VAJZAT/ Shikoni si i ka lyer thonjtë i dashuri i Dua Lipës

MË BUKUR SE VAJZAT/ Shikoni si i ka lyer thonjtë i dashuri i Dua Lipës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, që prej disa muajsh ka nisur lidhjen me Anwar Hadid dhe gjërat janë vërtetë serioze. Që nga momenti i lidhjes së tyre, Anwar është bërë shumë i komentuar dhe nga mediat e publiku shqiptar.

Së fundmi ai ka nisur pushimet së bashku me familjen e Duas, të cilën tani e konsideron dhe familje të tij. Në një foto të postuar në Instagram, Anwar ka zbuluar veprimin e tij të fundit, nga i cili shumë njerëz janë habitur ndërsa të tjerë e kanë parë si mënyrë të stilit të tij.

Anwari ka fotografuar dorën e tij për të treguar se ka lyer thonjtë. Ai ka zgjedhur ngjyrën portokalli dhe gri, mbi të cilën ka pikturuar me të zezë disa figura, të cilat mund t’i dalloni më poshtë në foton e publikuar nga ai në Instastory: