I MARTUAR ME DEPUTETEN E NJOHUR/ Enkel Demi:Nga gjithë politikanët gruaja ime është më e varfra – AlpeGossip
I MARTUAR ME DEPUTETEN E NJOHUR/ Enkel Demi:Nga gjithë politikanët gruaja ime është më e varfra

I MARTUAR ME DEPUTETEN E NJOHUR/ Enkel Demi:Nga gjithë politikanët gruaja ime është më e varfra

Ditën e sotme moderatori i mirënjohur Enkel Demi ishte i ftuar në emisionin “Thumb”, ku ndër të tjera foli edhe për bashkëshorten e tij, deputeten e Partisë Demokratike, Mesila Doda.

Demi gjatë intervistës zbuloi se partnerja e tij gatuan shumë mirë.

Marrë shkas nga kjo përgjigje, njëra nga moderatorët, Fatma, e pyeti Enkelin nëse e kanë menduar të hapin një restorant.

Ndërkohë përgjigja e tij i surprizoi të gjithë:

“Kemi 10-15 vjet që e mendojmë dhe nuk e marrim guximin. Ne gatuajmë për qejfin tonë, për mysafirët. Restoranti është një nga bizneset më të vështira dhe mjafton të shohësh listën time të kredisë për ta kuptuar sa lekë kemi. Nga të gjitha politikanet, unë ika mora atë që…(tund kokën duke lënë të nënkuptohet, më të varfrën)!”