FITOI GJYQIN NDAJ AMBER HEARD/ Johnny Depp feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush aktori – AlpeGossip
FITOI GJYQIN NDAJ AMBER HEARD/ Johnny Depp feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush aktori

FITOI GJYQIN NDAJ AMBER HEARD/ Johnny Depp feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush aktori

Emri i aktorit të famshëm, Johnny Depp, është padyshim më i përfoluri për momentin. Ishte gjyqi i famshëm me ish-bashkëshorten e tij, Amber Heard, që i bëri shumë të komentuar që të dy.

Për gati shtatë seanca radhazi, dyshja e aktorëve u përballën me njëri-tjetrin, por gjithçka mbaroi një javë më parë në favor të yllit të “Pirates of the Caribbean”.

Sot aktori feston ditëlindjen e tij dhe mbush plotë 59 vjeç. Edhe në këtë moshë ai konsiderohet si një person mjaft joshës në Hollywood.

Depp gjatë gjithë jetës së tij është shoqëruar me femra të bukura, ku është martuar dy herë dhe tri fejesa i kanë dështuar. Si në rastin e Amber Heard në përgjithësi jeta e tij personale ka qenë e ngatërruar.

Emri i Johnny Depp bën pjesë edhe në librin Guinness, si aktori më i paguar ndonjëherë