“KUR PRET RROGËN QË ME DATË 7″/ Ermali do t’ju shkrijë së qeshuri me këtë video – AlpeGossip
“KUR PRET RROGËN QË ME DATË 7″/ Ermali do t’ju shkrijë së qeshuri me këtë video

“KUR PRET RROGËN QË ME DATË 7″/ Ermali do t’ju shkrijë së qeshuri me këtë video

Ermal Mamaqi është një ndër aktorët më të preferuar nga publiku shqiptar.

Përveç emisionit të tij , humorin e Ermalit mund ta ndjekim dhe në profilin e tij të Instagramit ku pa dyshim është shumë aktiv.

“Kur pret rrogën që me datë 7”, shkruajti ai pranë videos ku shfaqej miku i tij, Eglein Laknori i cili gjithashtu është aktor mjaft i famshëm. Në të ai shfaqet duke bërë veprime të çuditshme me çumçakiz , të cilat së bashku me videon të shkrijnë se qeshuri.

View this post on Instagram

Kur pret rrogën që me dt 7? @eglein_laknori_official

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on