UAU ÇFARË NDRYSHIMI/ Ronela Hajati do t’ju lërë gojëhapur me rroba banjo (FOTO) – AlpeGossip
UAU ÇFARË NDRYSHIMI/ Ronela Hajati do t’ju lërë gojëhapur me rroba banjo (FOTO)

UAU ÇFARË NDRYSHIMI/ Ronela Hajati do t’ju lërë gojëhapur me rroba banjo (FOTO)

Pasi publikoi plot 4 projekte të reja në një kohë shumë të shkurtër, Ronela Hajati më në fund ka gjetur pak kohë për të pushuar. Këngëtarja ka nisur pushimet dhe nga atje ka ndarë fotot e para me rroba banjo për këtë verë.

Ronela shfaqet në super formë duke pozuar me rroba banjo dhe në sy bie ndryshimi që ka pësuar pas një viti.

Krahasuar me foton e një viti më parë, Ronela me imazhet e reja i ka lënë fansat gojëhapur.

“U lagëm për k’të verë”, shkruan Ronela krah fotove ku ka marrë komplimenta të shumta.

Këngëtarja ka njoftuar se këtë verë do publikojë edhe 5 projekte të tjera.