NDRYSHIM DRASTIK/ Aurela Gaçe i lë të gjithë ndjekësit me “gojëhapur” me look-un e saj më të fundit (FOTOT) – AlpeGossip
NDRYSHIM DRASTIK/ Aurela Gaçe i lë të gjithë ndjekësit me “gojëhapur” me look-un e saj më të fundit (FOTOT)

NDRYSHIM DRASTIK/ Aurela Gaçe i lë të gjithë ndjekësit me “gojëhapur” me look-un e saj më të fundit (FOTOT)

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe i ka surprizuar të gjithë ndjekësit me ‘look-un’ e saj në postimin e fundit në ‘Instagram’.
Gaçe është shfaqur me një ‘look’ të kuruar deri në detaje dhe flokët kaçurrela që i kanë befasuar të gjithë.
Me veshjen në ngjyrë jeshile dhe buzëqeshjen e madhe, duket se Aurela është kujdesur të sjellë një pamje mjaft verore në klipin e radhës.
“Po vjen, këngë e re. Flasim përseri këto ditë”, ka shkruar Gaçe krah postimit i cili ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve dhe miqve të artitstes, që e kanë komplimentuar Aurelën për pamjen e saj.