PREMIERA E “I LOVE TROPOJA”/ Rezarta Shkurta ndan momentet romantike me partnerin (VIDEO) – AlpeGossip
PREMIERA E “I LOVE TROPOJA”/ Rezarta Shkurta ndan momentet romantike me partnerin (VIDEO)

PREMIERA E “I LOVE TROPOJA”/ Rezarta Shkurta ndan momentet romantike me partnerin (VIDEO)

Rezarta Shkurta ishte një ndër VIP-at e ftuar ë premierën e filmit “I Love Tropoja”. Bashkë me partnerin e saj Ermal Hoxhën ata kanë krijuar nje video ku shfaqen në “Pallatin e Kongreseve” dhe po shijojnë eventin.

Duke i shprehur dashurinë njëri-tjetrit janë fotografuar teksa puthen dhe shikojnë filmin.

“I Love @ermal_hoxha Tek ‘I Love Tropoja” ka shkruajtur krahas fotove këngëtarja dhe na i ka treguar këtë. ALPEgossip.al