PAS NJË PAUZE TË GJATË NGA TAKIMET E TYRE/ Andi fton për kërcim Tean në “Për’puthen” – AlpeGossip
PAS NJË PAUZE TË GJATË NGA TAKIMET E TYRE/ Andi fton për kërcim Tean në “Për’puthen”

PAS NJË PAUZE TË GJATË NGA TAKIMET E TYRE/ Andi fton për kërcim Tean në “Për’puthen”

E gjitha nisi si një kërcim falenderues, e cila u pasua me një surprizë të këndshme për të gjithë.

E kemi fjalën për situatën e krijuar një javë më parë në studion e “Për’Puthen”, ku meshkujt u drejtuan te femrat që pëlqejnë dhe nisën të vallëzojnë. Panajoti vallëzoi me Tean, Mevlani me Sindin, Melisa me Andin, Ana e re me Erlindin dhe Ana me Eminin. Por kjo dinamikë u rikthye sërish në vëmendje këtë puntatë. B

ora Zemani pyeti djemtë se çfarë zgjedhje do të dëshironin të bënin, ndërkohë Andi tha se nëse nuk do të kishte zgjedhur Melisën do të kërcente me Tean. Ai shtoi se me bukuroshen ka lënë shumë gjëra pa sqaruar dhe do të dëshironte një takim. Por kërkesës së të gjithë konkurrentëve që të realizonte një vallëzim në ato momente me Tean, ai iu përgjigj negativisht.

“Unë u ngrita për Melisën, por kur ai (Panajoti) bëri atë vrap, unë do të ftoja Tean”, tha Andi.