NUK MUND TË NDODHTE NDRYSHE/ Njeriu më i kërkuar në “Google për 2018-ën” është ajo që e adhurojmë të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
NUK MUND TË NDODHTE NDRYSHE/ Njeriu më i kërkuar në “Google për 2018-ën” është ajo që e adhurojmë të gjithë (FOTO)

NUK MUND TË NDODHTE NDRYSHE/ Njeriu më i kërkuar në “Google për 2018-ën” është ajo që e adhurojmë të gjithë (FOTO)

Me siguri të gjithë biem dakord në një mendje kur themi se ky ka qenë viti i Meghan Markle.

Dukesha e Sussex-it i ka befasuar audiencat me dasmën, foshnjën që po pret dhe me evolucionin e stilit ndërsa bëri hapat e saj të parë në një familje mbretërore.

Ajo është aq e famshme sa, sipas Google, është personi më i kërkuar këtë vit në mbarë botën. Dhe për të mos u çuditur aspak, kërkimet më të fundit për dukeshën në Google, janë të tipit, manikyri i Meghan Markle, fustani i saj, filmat e saj, sa peshon, apo sa e gjatë është.

Demi Lovato është personi i dytë më i kërkuar në botë dhe më i kërkuari në SHBA, Khloé Kardashian është personi i pestë më i kërkuar në botë, Hailey Baldwin (tani Hailey Bieber) renditet e teta, dhe Cardi B e 10-ta.

Në krye të filmave më të kërkuar është “Black Panther”.