“LUJ SHOTE LUJ”/ Ish banorja e “Big Brother” tregon momente nga harbimi në club (FOTO) – AlpeGossip
“LUJ SHOTE LUJ”/ Ish banorja e “Big Brother” tregon momente nga harbimi në club (FOTO)

“LUJ SHOTE LUJ”/ Ish banorja e “Big Brother” tregon momente nga harbimi në club (FOTO)

Vip-at dinë si të festojnë dhe kur vjen fjala tek vajzat seksi të showbizz-it, këto të fundit e “djegin” atmosferën në club.

Armela Hyseni mesa duket ka vendosur të dëfrehet në një nga club-et e kryeqytetit teksa nuk ka nguruar të tregojë me një video detaje se si shijohet muzika.

Teksa shoqja e saj ka qenë duke kërcyer një muzikë tradicionale veriore dhe duke tundur të pasmet në mënyrë provokative, Armela ka postuar momentet teksa ka kapur në fokus të pasmet e shoqes teksa shkruan: “Luj shote luj”.

Mesa duket temperaturat mbrëmë kanë qenë goxha të lartë në këtë club! Kushedi se sa djema janë fiksuar pas Armelës dhe mikes së saj.