Noizy publikon videoklipin e TOTO me reperin e huaj, por kjo gjë ka fiksuar keq fansat (VIDEO) – AlpeGossip
Noizy publikon videoklipin e TOTO me reperin e huaj, por kjo gjë ka fiksuar keq fansat (VIDEO)

Noizy publikon videoklipin e TOTO me reperin e huaj, por kjo gjë ka fiksuar keq fansat (VIDEO)

TOTO’, titullohet kënga me e re nga Noizy dhe reperi i huaj, Raf Camora. Të dy janë shumë të famshëm dhe interesi i publikut te kjo këngë ka qenë në shifra të frikshme. Në vetëm 2 minuta pas publikimit, kënga arriti mbi 4 mijë like në YouTube dhe 10.000 shikime, kujtojmë se kjo platformë nuk I tregon shifrat direct pas publikimit, por do afër një orë të jetë në rregull nga trafiku i madh që mund të këtë kënga.

Këto shifra tregojnë se fansat mezi e kanë pritur dhe se klikimet këtë herë do jenë të ”çmendura” dhe shumë lartë. Do shihni edhe Oriola Marashin dhe çunat e OTR. Por diçka që të gjithë fansat, kuptimi i fjalës “TOTO” dhe Noizy deri më tani nuk ka ndërmend ta tregojë vetë. Po ju e dini? Pa humbur kohë, shijoni TOTO nga Noizy dhe Raf Ca

Për të parë videon klikoni në videon e mëposhtme :

https://youtu.be/nrA4il7H8Yw?t=106