Palestra mbushur plot se po afron vera! Kush po e përgatit fuqishëm Luanën (FOTO) – AlpeGossip
Palestra mbushur plot se po afron vera! Kush po e përgatit fuqishëm Luanën (FOTO)

Palestra mbushur plot se po afron vera! Kush po e përgatit fuqishëm Luanën (FOTO)

Bukuroshja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka gjetur një trajnere të mirë për të marrë këshilla për trupin e saj. Atë e shohim çdo herë në formë.

Trupi i saj është superseksi dhe duket se për këtë Luana ka gjetur një recetë.

Nuk është në Shqipëri por në Kosovë, nga i cili vend Luana e ka të dashurin e saj.

Bëhet fjalë për Getta Beqen, kampionen botërore bodybuilding me të cilën ajo ka postuar një foto në Instastory.

Luana është e koncentruar për ta dëgjuar kampionen e bodybuildingut ndërsa ajo është duke ushtruar në palestër.