VAJTE 40 VJEÇ, KUR DO KRIJOSH FAMILJE? Stresi i jep përgjigjen më të bukur fansit në rrjetet sociale (FOTO) – AlpeGossip
VAJTE 40 VJEÇ, KUR DO KRIJOSH FAMILJE? Stresi i jep përgjigjen më të bukur fansit në rrjetet sociale (FOTO)

VAJTE 40 VJEÇ, KUR DO KRIJOSH FAMILJE? Stresi i jep përgjigjen më të bukur fansit në rrjetet sociale (FOTO)

Reperi i njohur Stresi vazhdon të jetë shumë i komentuar për jetën e tij private teksa marrëdhënia e tij me Keisin vazhdon të jetë e paqartë.

Dyshja herë deklarojnë ndarjen e herë pajtohen, megjithatë komunikimi mes tyre vazhdon. Së fundmi Stresi ka realizuar një bashkëbisedim me fansat në Instagram dhe një prej tyre e pyet se kur do krijojë familje.

“Vajte 40 vjeç kur do krijosh familje?”, e pyet një fans Stresin, i cili i tregon se kjo është ëndrra e tij.

“Ëndrra e vetme që kam është të kem një djalë”, përgjigjet Stresi.