ISHIN PRANË KURORËZIMIT ME MARTESË/ Zbulohen arsyet e ndarjes së Oriola Marashit dhe sulmuesit shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
ISHIN PRANË KURORËZIMIT ME MARTESË/ Zbulohen arsyet e ndarjes së Oriola Marashit dhe sulmuesit shqiptar (FOTO)

ISHIN PRANË KURORËZIMIT ME MARTESË/ Zbulohen arsyet e ndarjes së Oriola Marashit dhe sulmuesit shqiptar (FOTO)

Modelja e njohur Oriola Marashit dhe futbollisti Erios Grezdës i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Dyshimet lindën që kur fansat vënë re se Oriola dhe Erios nuk e ndiqnin më njëri tjetrin në rrjetet sociale.

Më pas miqtë e dyshes konfirmuan se ata janë ndarë, duke prishur në këtë mënyrë planin që kishin bërë për martesë.

Sipas raportimeve të “Panorama Plus” arsyeja e prishjes së fejesës së tyre ka qenë distanca dhe keqkuptimet e shpeshta për shkak të largësisë, duke qenë se Oriola nuk dëshiron të lërë karrierën si modele. Prej disa vitesh, ajo ka lidhur kontratë me firmën prestigjoze amerikane “GUESS”, për të cilën ka sfiluar dhe ka realizuar herë pas here sete për fushata të ndryshme.

Çifti bashkëjetoi për pak kohë në Kroaci, ndërsa tashmë Oriola Marashi po jeton në Itali ku do të ndjekë edhe karrierën e saj.