fb – AlpeGossip
HARRONI ÇDO GJË?! Duhet të bëni sa më shumë seks për një kujtesë më të mirë

HARRONI ÇDO GJË?! Duhet të bëni sa më shumë seks për një kujtesë më të mirë

Një studim nga Universiteti McGrill në Kanada tregon se seksi forcon hipokampusin e grave, regjion…

E DINIT? Këta janë VIP-at që nuk pinë fare alkool, mësoni arsyet

E DINIT? Këta janë VIP-at që nuk pinë fare alkool, mësoni arsyet

Shumë njerëz zgjedhin të heqin dorë nga alkooli në periudha të ndryshme të jetës. Megjithatë,…

A ËSHTË E VËRTETË? 90% e femrave tërhiqen pas një mashkulli të martuar

A ËSHTË E VËRTETË? 90% e femrave tërhiqen pas një mashkulli të martuar

Ekspertët tregojnë se meshkujt gjithmonë kanë më shumë vëmendje kur kanë unazë në gishtin e…

VRASJA E GRUAS SHTATZËNË NË KOSOVË/ Getinjo: Mos i fusni të gjithë burrat në një “thes”

VRASJA E GRUAS SHTATZËNË NË KOSOVË/ Getinjo: Mos i fusni të gjithë burrat në një “thes”

Mes reagimeve të shumta, edhe reperi i njohur, Getinjo, ka mbajtur një qendrim në lidhje…

RIKTHEHET “PRODUKT 28”? Fabian Basha rrëfen raportet që ruan me Turin dhe Albanin: Kemi qarë hallet…

RIKTHEHET “PRODUKT 28”? Fabian Basha rrëfen raportet që ruan me Turin dhe Albanin: Kemi qarë hallet…

Të gjithë e mbajnë mend grupin e njohur “Produkt 28” dhe hitet e tyre si…

MUND TË JENI JU/ 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë më shumë gëzim në dhjetor

MUND TË JENI JU/ 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë më shumë gëzim në dhjetor

Sado e vështirë të besohet, muaji i fundit i 2022-shit ka ardhur dhe bashkë me…

“MOS LUAJ TË MORALMSHEN”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen” i kthehet rëndë ndjekëses: Pse moj zonja injorancë…

“MOS LUAJ TË MORALMSHEN”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen” i kthehet rëndë ndjekëses: Pse moj zonja injorancë…

Që kur u bë pjesë e “Për’puthen” ajo mori menjëherë gjithë vëmendjen dhe u komentua…

A DO E PRANONTE FTESËN PËR BB VIP? Kejvina Kthella e ka gati përgjigjen: Për tipin që kam…

A DO E PRANONTE FTESËN PËR BB VIP? Kejvina Kthella e ka gati përgjigjen: Për tipin që kam…

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Mbrëmjen e djeshme…

ÇFARË I NDODHI BEATRIX RAMOSAJT? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore

ÇFARË I NDODHI BEATRIX RAMOSAJT? Këngëtarja në gjendje jo të mirë shëndetësore

Këngëtarja shumë e komentuar e momentit, Beatrix Ramosaj ka ka treguar se nuk është në gjendje…

PUBLIKON FOTON/ Xhensila Myrtezaj prezanton anëtarin e ri të familjes së saj

PUBLIKON FOTON/ Xhensila Myrtezaj prezanton anëtarin e ri të familjes së saj

Familja e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut janë shtuar me një anëtar të ri në…