SOT ËSHTË KËNGËTAR MJAFTI I NJOHUR/ Arrini dot ta dalloni kush është? – AlpeGossip
SOT ËSHTË KËNGËTAR MJAFTI I NJOHUR/ Arrini dot ta dalloni kush është?

SOT ËSHTË KËNGËTAR MJAFTI I NJOHUR/ Arrini dot ta dalloni kush është?

Ai është mjaft aktiv në media dhe në rrjete sociale. Shumë prej jush me siguri i mbajnë mend filllimet e tij në muzikë, gjatë kohë kur ishte pjesë e grupit të njohur ‘2Farm’. Këtë herë këngëtari është bërë nostalgjik dhe është rikthyer në kohë. Klevis Bega, i njohur si Kastro Zizo ka publikuar këtë foto të tijën kur ka qenë thjeshtë nje bebe. ‘Mos e gjyko “tjetrin” nga divani!’, shkruan Kastro krah fotos. Sot ai duket kaq ndryshe nga bebeja që shihni në foto.

err4.png