"U HABITËM"/ Ja ku bënte prova këngëtarja e njohur para se të fillonte karrierën - AlpeGossip
“U HABITËM”/ Ja ku bënte prova këngëtarja e njohur para se të fillonte karrierën

“U HABITËM”/ Ja ku bënte prova këngëtarja e njohur para se të fillonte karrierën

Remzie Osmani ka qenë shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Këngëtarja ishte e ftuar në “Prive”, ku në rubrikën “10 gjërat që nuk i kemi ditur për Remzie Osmanin”, ajo habiti të gjithë me një detaj.

“Kam kënduar në pemë të larta, aty e kam filluar karrierën mund të them dhe aty e kam ushtruar zërin”, tha Remzia.

Këngëtarja është e pranishme prej disa vitesh në skenën shqiptare dhe mjaft e preferuar nga publiku përmes këngëve të saj që shndërrohen menjëherë në hit.