E PABESUESHME/ Marina shkon me pushime me Getin por i ndodh “gjëma” (FOTO) – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Marina shkon me pushime me Getin por i ndodh “gjëma” (FOTO)

E PABESUESHME/ Marina shkon me pushime me Getin por i ndodh “gjëma” (FOTO)

Pas pushimeve në Kubë, Miami, Bahamas, Marina dhe Getoari u kthyen në Tiranë muajin e kaluar dhe sapo menduam që çifti i kishte mbaruar pushimet, ato kanë nisur sërish.

Marina dhe Geti ndodhen aktualisht në Zvicër nga ku moderatorja ka postuar disa foto mahnitëse ku mbizotëron ngjyra e verdhë si në veshjen e saj, ashtu edhe në ambientin e mbuluar nga gjethet e vjeshtës.

Mirëpo gjatë pushimeve Marinës i ka ndodhur e papritura pasi është sëmurë e ka zënë shtratin. Moderatorja ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet e shtrirë teksa shkruan se është e sëmurë.