Djali Arditit i futet punës, ja kush e ndihmon për të gatuar (FOTO) – AlpeGossip
Djali Arditit i futet punës, ja kush e ndihmon për të gatuar (FOTO)

Djali Arditit i futet punës, ja kush e ndihmon për të gatuar (FOTO)

Djali i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea duket se ka një pasion të fshehtë.

Joni ka postuar sot në profilin e tij në Instagram një video në të cilën shfaqet duke gatuar. Receta që ky i fundit po përgatit janë pastat dhe me sa shohim janë edhe specialiteti i tij. Kjo jo vetëm se Jonit pëlqen të gatuajë por se në kuzhinë e shoqëron e fejuara e tij, Merlin.

Dy të rinjtë kanë përgatitur ushqimin së bashku dhe Joni e ka cilësuar eksperiencën si “punë në grup”. E ku ka momente më gazmore se këto në jetën në çift apo jo…