“MERITON…”/ Mozzik mbështet publikisht Efin duke i dedikuar fjalët më të bukura – AlpeGossip
“MERITON…”/ Mozzik mbështet publikisht Efin duke i dedikuar fjalët më të bukura

“MERITON…”/ Mozzik mbështet publikisht Efin duke i dedikuar fjalët më të bukura

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Mozzik ka mbështetur publikisht Efin në rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP”.

Mozzik mbështet publikisht Efin duke i dedikuar fjalët më të

Reperi ka publikuar një foto të konkurrentes në Instastory, krahas së cilës ka shkruar: Meriton përkrahjen time dhe të secilit nga ne. Go Efi!

Mozzik mbështet publikisht Efin duke i dedikuar fjalët më të

Kujtojmë se pasi Efi doli një herë nga shtëpia ajo u shfaq si modele në klipin e këngës “Fatkeqësi” nga Mozziku.

Mozzik mbështet publikisht Efin duke i dedikuar fjalët më të