ISH BANORJA E “BIG BROTHER” I DEL NË MBROJTJE ELVANËS/ Shihni reagimin e saj (VIDEO) – AlpeGossip
ISH BANORJA E “BIG BROTHER” I DEL NË MBROJTJE ELVANËS/ Shihni reagimin e saj (VIDEO)

ISH BANORJA E “BIG BROTHER” I DEL NË MBROJTJE ELVANËS/ Shihni reagimin e saj (VIDEO)

Një vrasje që ndodhi në Bllok, përfshiu edhe këngëtaren Elvana Gjatën në ngjarjen që solli deri tek tragjedia.

Thuhet se këngëtarja ishte shkaktare , edhe pse nuk ka ende deklaratë publike nga këngëtarja.

Pas shumë akuzave që janë drejtuar tek Elvana Gjata, shumë fytyra publike i kanë dalur në mbrojtje këngëtares.

Luiz Ejlli kishte reaguar duke i cilësuar si të pabaza akuzat në drejtim të këngëtares, e përveç tij edhe ish-banorja e Big Brother, Gerta Shino ka reaguar përmes një videoje.

Gerta e cilëson si të gabueshëm faktin që këngëtarja Elvana Gjata është përfshirë në këtë rast, madje pa u verifikuar asnjë informacion.

Një kritikë të fortë ajo kishte edhe për mediet, për faktin që siç thotë ajo “nuk ka bërë asgjë, është thjesht këngëtare dhe bën punën e saj”.

Gerta së fundi ka realizuar disa video të tilla me të cilat prek tema nga më të ndryshmet dhe janë pritur mirë në publik.