NUK MBAROI DOT AS NJË “SEZON” TELEVIZIV/ Emisioni i Florianës dhe Nevinës i kalon kësaj bukurosheje – AlpeGossip
NUK MBAROI DOT AS NJË “SEZON” TELEVIZIV/ Emisioni i Florianës dhe Nevinës i kalon kësaj bukurosheje

NUK MBAROI DOT AS NJË “SEZON” TELEVIZIV/ Emisioni i Florianës dhe Nevinës i kalon kësaj bukurosheje

Pas largimit të moderatores Nevina Shtylla nga ekrani i Klan nuk dihej se cila moderatore do të zinte vendin e saj në prezantimin e emisionin “Jo vetëm modë”. Burimet bëjnë të ditur se do të jetë pikërisht bukuroshja Orinda Huta.

Moderatorja është parë shpesh këto ditë në Klan ku përveçse do të jetë anëtare e jurisë së të rinjve në “Kënga Magjike” i është besuar edhe ky format televiziv. Ndërkohë mësohet se Nevina Shtylla do të jetë në Top Channel. Kujtojmë se vite më parë Orinda ka qenë autore e emisionit “Next”, ku Nevina ka qenë prezantuese për disa sezone.