Fjolla Morina habit me pamjen, ja si duket pa pikë makeup-i në fytyrë – AlpeGossip
Fjolla Morina habit me pamjen, ja si duket pa pikë makeup-i në fytyrë

Fjolla Morina habit me pamjen, ja si duket pa pikë makeup-i në fytyrë

Fjolla Morina ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave, e krahasuar shpesh eshe si Kim Kardashian shqiptar nga ngjashmëria me yllin botëror.

Në çdo dalje publike, event, emisione apo foto që poston në rrjete sociale, Fjolla shfaqet gjithnjë e kuruar, kështu që me siguri jeni kuriozë si duket ajo pa makeup.

Këtë këngëtarja e ka zbuluar sot me anë të disa videove të postuara në Instastory.

Fjolla shfaqet duke bërë një trajtim fytyre dhe pa pikë makeup, por edhe pa të këngëtarja ka habitur me pamjen pasi duket po njësoj simpatike.

 

Kujtojmë që së fundmi Fjolla është përfolur për një lidhje me një djalë nga Kukësi, biznesmen, por këngëtarja nuk ka reaguar mbi këto thashetheme.