Dhurata Dora dhe Flori bëhen bashkë! Surpriza për ju në 11 shkurt – AlpeGossip
Dhurata Dora dhe Flori bëhen bashkë! Surpriza për ju në 11 shkurt

Dhurata Dora dhe Flori bëhen bashkë! Surpriza për ju në 11 shkurt

Këngëtarja Dhurata Dora dhe Flori Mumajesi do ta publikojnë të dielen me 11 shkurt këngën e tyre të re të quajtur “Trëndafil”.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë kantautori Flori Mumajesi përmes një fotoje të publikuar në Instagram.

Kjo është hera e parë që Flori bashkëpunon me Dhuratën, ndërsa presim që ky bashkëpunim të jetë i efektshëm. Surpriza e tyre vjen të dielën në orën 15:00.