AS MË RR*HET FARE/ Albana Osmani nxehet keq në emisionin e Ermalit (VIDEO) – AlpeGossip
AS MË RR*HET FARE/ Albana Osmani nxehet keq në emisionin e Ermalit (VIDEO)

AS MË RR*HET FARE/ Albana Osmani nxehet keq në emisionin e Ermalit (VIDEO)

Albana Osmani është një  ndër moderatoret më të mira të ekranit shqiptar dhe gjithashtu besnike e televizionit “Top Channel”.

Moderatorja tregohet shumë erezervuar për jetën private por që gjithmonë e çiltër  në daljet televizive.

Ermal Mamaqi ka puiblikuar një përmbledhjes të emisionit ku e ftuar është Albana dhe në një pjesë të tij ajo dëgjohet ku thotë: “Nuk më rr*uhet fare” dhe ne mbetëm pa fjalë. NUk e kemi parë ndonjëherë moderatoren të flas kaq troç dhe e nxehur.